środa, 20 marzec 2024

Ełk przywita wiosnę z food truckami!

Ełk powita tegoroczną wiosnę zapachami znakomitych potraw z całego świata. 5-7 kwietnia   przyjadą tu pasjonaci kulinariów na czterech kółkach, aby przez cały weekend karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Kulinarne miasteczko stanie pod CH Karuzela. 

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na zlocie inaugurującym tegoroczny sezon foodtruckowy w Ełku. 5-7 kwietnia to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

Restauracje na kółkach przez trzy dni będą karmić mieszkańców Ełku swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce pod centrum handlowym Karuzela Ełk.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Weekend od 5-7 kwietnia upłynie w Ełku pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny na kultowym już evencie z „FUTRAKAMI”.

Do Ełku zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy Karuzeli Ełk, przy ul. Ciepłej w Ełku. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 15:00-21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/859333742660645

 

PLAKAT EŁKn