poniedziałek, 03 lipiec 2023

Festiwal Wibracje - blisko natury, jeszcze bliżej wolności, unikatowy festiwal tuż za rogiem

Fot. Janicki Fotografia Fot. Janicki Fotografia

Jeśli Wasze serca chcą wibrować pozytywnie, blisko natury i w zgodzie ze sobą, a to wszystko w towarzystwie fantastycznych ludzi, okazji do nowych znajomości, nietuzinkowej muzyki i w plenerze wakacji w tle - to tego lata wszyscy spotykamy się na Wibracjach! Pozytywnych, pełnych nadziei i radości, które siódmy  już raz wniesie  w nasze życie, w przerwie od codzienności i trudów dnia - FESTIWAL WIBRACJI !!!

Blisko natury, w zgodzie ze sobą, w duchu edukacji i zabawy do białego rana - ZAPRASZAMY !!!

Misją festiwalu jest promowanie dobrostanu psychofizycznego i alternatywnego stylu życia blisko natury. To legendarne wydarzenie wytworzyło wokół siebie prawdziwą społeczność -  pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzących unikatową atmosferę tego festiwalu.To pierwszy i największy rozwojowy festiwal w Polsce, którego intencją jest obudzenie Twojego potencjału. 

Wibracje Festiwal chwali się, że jest największym festiwalem związanym holistycznym dbaniem o siebie i swoje otoczenie. Na tym 5-dniowym wydarzeniu czekać będą na Was liczne warsztaty, wykłady, strefy tematyczne (dla ciała, konopi, grzyba), ogniska i przepyszne strefy jedzeniowe. A do tego klimatyczne koncerty i zabawa do rana. Jeśli idee ekologiczne, zdrowotne i tematy związane z samorozwojem są dla Was ważne, to w lipcu obierzcie koniecznie kierunek na Giże.

Nie może Was tam zabraknąć!  Widzimy się 26-30 lipca 2023 (Giże, Mazury), niespełna pół godziny drogi od Ełku!

 DSC2218

 DSC2432 11zon 1

 DSC1200 11zon

 DSC2438

Obszary

To pięciodniowe wydarzenie łączy kilka obszarów: wykłady prowadzone przez specjalistów, warsztaty, ceremonie, koncerty polskich i zagranicznych artystów, koncerty muzyki relaksacyjnej (gongi, misy tybetańskie, kamertony), strefy tematyczne (ziół, konopi, umysłu, malucha) oraz strefę targową z usługami i towarami dotyczącymi zdrowego trybu życia, zero waste, ekomody oraz zdrowym, wegetariańskim jedzeniem.

„W czasach instant, gdzie wszystko jest natychmiastowe, średniej jakości i powierzchowne, Wibracje sięgają głębiej. Wyróżniamy się, bo przyciągamy osoby o pewnej dojrzałości, świadomym stylu życia i otwartości. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i równowadze jest na wyciągnięcie ręki” – mówią organizatorzy Wibracji.

Tematy 

Tematy, które są podejmowane na festiwalu to: psychologia, holistyczne podejście do zdrowia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają naturę rzeczywistości i nas samych, dojrzała ekologia i permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm czy enteogeny. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.

Tegoroczny program

Wśród prelegentów z rozmaitych dziedzin znaleźli się m.in. Natalia de Barbaro – autorka książki „Czuła Przewodniczka”, „Bioróżnorodność w Twoim ogrodzie” Łukasz Łuczaj,  „Terapie psychodeliczne” Piotr Matejuk, Grzegorz Pawłowski – specjalista pracy z oddechem, Ya’Acov Darling Khan, współzałożyciel współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Dzień zaczyna się wspólnymi ćwiczeniami, a kończy wielkimi ogniskami i zabawą do rana. Nie zabraknie też licznych zajęć dla skierowanych do rodzin, np. warsztaty ruchowe Bliskość w ruchu, czy wykład nt świadomego rodzicielstwa.  Mocną częścią programu są warsztaty nastawione na świadomą pracę z ciałem: kontakt improwizacja, joga, Qigong, bioenergetyka Lowena.   

Medicine Music i światowa elektronika

Line-up muzyczny na światowym poziomie: Mose, Ayla Schafer, Nessi Gomes, Janax Pacha, ShataQS, Viken Arman i wielu innych. A także bogata scena uwalniającego tańca: Ecstatic Dance, Biodanza, Movement Medicine.

W 2022 roku festiwal Wibracje odwiedziło ponad 6000 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Sukces poprzednich edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą oraz tworzeniem świadomej społeczności, której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek. Nazwa festiwalu została zainspirowana słowami znanego wynalazcy Nikoli Tesli: „Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”.

GDZIE I KIEDY:

  • 26–30 lipca 2023 (środa–niedziela) 
  • Giże koło Olecka, Mazury Garbate

PROGRAM I BILETY:

www.wibracje.com.pl

https://www.facebook.com/wibracjefestiwalofficial/

https://www.instagram.com/wibracje_festiwal/

https://www.youtube.com/channel/UCnTqaiadOxBoOk8CRTYVP5g

 DSC0489

fot.Weronika Walczak 161