wtorek, 20 czerwiec 2023

Wyjątkowy mecz Straży Miejskiej ze szkolną drużyną - w szczytnym celu - już jutro

Fot. Kolaż #Dzień Dobry Ełk/ Pixaby Fot. Kolaż #Dzień Dobry Ełk/ Pixaby

Staną jutro na  straży dobra. Szkolna drużyna zawalczy ze Strażą Miejską- wszystko w szczytnym celu by pomóc ełczance. Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy mecz, który odbędzie się w nowej hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych przy ul.Suwalskiej 15  - już jutro 21 czerwca (środa) w godz.  12.30 -13-30. Szkolna drużyna rozegra MECZ walcząc z drużyną EŁCKIEJ STRAŻY MIEJSKIEJ.

 
Podczas trwania meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy- kto ile może -na piękny i szczytny cel- pomoc ełczance Paulinie. 
 
❤️Paulinę wychowała obca dla Niej Pani, Babcia Krysia. To Ona dała jej ciepło domu.Minął czas i Paulina dorosła, role się zmieniły. To Ona przez lata będąc za granicą pomagała "przyszytej "Babci w rachunkach, wynajmowała opiekę. Babcia zachorowała 3 lata temu i Pola postanowiła zająć się osobiście Babcią. Pół roku temu Babcia zmarła pozostawiając w spadku mieszkanie dedykowane Paulinie .
 
W trakcie załatwiania spraw związanych z testamentem okazało się ,że suma którą postanowił urząd skarbowy jest przekraczająca Jej możliwości. Założyła profil na którym opowiedziała swoją historię i prosi o pomoc: https://zrzutka.pl/podatek-za-dobre-serce?fbclid=IwAR3Txzd7r0PxDa0aiVp3hWNasExOqodpF7kBGm2N1N9Lzgtcq-6UtnIzlaU_aem_th_AVIr6c7WlzLG-aWja4076WOH5mgxHmKwngYIgDyoixrb0uKbcXVEIsSqvEtXkFdj5_0
 
 — Paulina ma depresję po śmierci ukochanej Babci, była moją uczennicą -znam Jej sekrety i drogę jaką przeszła, gdy była bezbronną małą dziewczynką…
Bardzo proszę o pomoc w rozpropagowaniu meczu na którym spróbujemy pomóc Jej choć trochę - zachęca do udziału w jutrzejszym wydarzeniu radna Ewa Awramik,pozostając z nadzieją  na z nadzieją na wspólne kibicowanie i pomaganie.
—Razem możemy więcej ! Paulina będzie na naszym meczu.Jest bardzo poruszona naszą akcją OD SERCA DO SERCA .
 
Nie może Was zabraknąć! Ta pomoc ma niezmiernie ludzki wymiar, pozwólcie Paulinie uwierzyć, że nie zostanie sama.