sobota, 22 styczeń 2022

Ełczanka wraz z zespołem zaśpiewa dla Polonii w Paryżu, w wielkim finale WOŚP

Fot. Agata Trawczyńska Fot. Agata Trawczyńska

Ełczanka Agata Trawczyńska na zaproszenie Polki mieszkającej w Paryżu poprowadzi muzycznie 30 Wielki Finał WOŚP dla Polonii w Paryżu. Odpowiedzieć: "tak" na zaproszenie - nie wahała się ani chwili.

 - Z tym wyjazdem to było tak, że kiedyś grałam na imprezie na której była Pani, mieszkająca na stałe w Paryżu, wieloletnia wolontariuszka WOŚPu i zapytała czy nie przyjechałabym poprowadzić finału dla Polonii i nie zaśpiewałabym? Ja nigdy nie odmawiam uczestniczenia w tego typu akcjach charytatywnych, nigdy nie zdarzyło mi się powiedzieć NIE i mam nadzieję, że zawsze będę znajdowała chwilę dla tych, którzy są w potrzebie.. Więc oczywista oczywistość że przyjęłam zaproszenie. Pozwolono mi zabrać ze sobą zespół z którym grywam, współpracuje, bo to będzie ładnych parę godzin, więc jadę z chłopakami z Kastora, z którymi ostatnio zagrałam parę imprez.  

Trzymamy kciuki za piękne występy. "Tej Pani" i jej towarzyszom życzymy niezapomnianej przygody i pełnych puszek w słusznym celu. Pamiętajcie o naszym mieście i o tym, gdzie zawsze się wraca:) 

Picsart 22 01 22 12 02 57 428

BlendMePhoto1642876197610